RoyalBOX

Pięć posiłków dziennie z dostawą pod drzwi, lub do wybranego punktu odbioru.
Wyjątkowe dania przygotowane z najwyższej jakości produktów przez doświadczonych kucharzy. To właśnie RoyalBOX!
WYBIERZ DIETĘ

Poznajmy się!


Cześć! Mam na imię Radek, jestem współwłaścicielem RoyalBOX, absolwentem AWF, oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku dietetyka. Ponadto interesuję się naturalnymi metodami leczenia, w tym ziołolecznictwem. W RoyalBOX zajmuję się aspektami związanymi z dietetyką i psychodietetyką. Mam nadzieję, że skorzystasz z naszych usług, dlatego też uważam, że powinniśmy się poznać.

Umów się na bezpłatną konsultację z Radkiem

Szukasz zdrowego, oszczędnego, bogatego w ciekawe smaki, zbilansowanego kalorycznie, pełnego wartości odżywczych sposobu na żywenie? W takim razie szukasz RoyalBOX, kateringu dietetycznego, tzw. diety pudełkowej z dostawą pod drzwi.

Spotkaj się ze mną na bezpłatnej wizycie, podczas której przeprowadzę z Tobą wywiad, oceniając stan zdrowia, kondycję i zapotrzebowanie energetyczne. Razem wybierzemy dietę dopasowaną do Twojego celu: zrzucenia zbędnych kilogramów, zachowania witalności, zbudowania masy mięśniowej, odzyskania sił po chorobie czy usunięcia z diety produktów wywołujących alergię.

Zadzwoń: 880 920 030

Aktywnie wspieramy

Cześć! Mam na imię Mariusz.

Jestem współwłaścicielem RoyalBOX, absolwentem AWF, trenerem personalnym i outdoor. Ukończyłem wiele kursów trenerskich. Regularnie biegam, pływam, uprawiam kolarstwo, sporty siłowe.

W swojej karierze pracowałem z osobami z nadwagą i z zaczynającymi przygodę ze sportem. Będąc ultramaratończykiem, przygotowywałem do startów w biegach długodystansowych. Pracowałem jako instruktor kulturystyki i fitness. Jako trener wiem, że najważniejsze jest dopasowanie aktywności do podopiecznego tak, by mógł on czerpać prawdziwą radość z pracy nad sobą.

Jak to działa?

Dzwonisz do nas pod numer: 880 920 030, lub też klikasz w przycisk zamów online. Przeprowadzamy z Tobą konsultację dietetyczną (telefonicznie lub na żywo). Dobieramy właściwą dietę dla Ciebie. Podpisujemy umowę już za 2 dni możesz cieszyć się pysznym jedzeniem.

1. Wybierasz rodzaj diety, kaloryczność i miejsce dostawy.

2. Określasz datę od kiedy zaczynamy oraz opcję z weekendami lub bez.

3. My dostarczamy, Ty cieszysz się restaurację w pudełku.

 

Ponad

obsłużonych klientów

lata rynku

szefów kuchni

Opinie Klientów

“Jedzenie w RoyalBOX pozwala zaoszczędzić mi czas. Mam też pewność, że nie popełniam błędów żywieniowych. Już wiem, że dieta odchudzająca może być smaczna i syta.”
Michał Waldmann

“Dzięki cateringowi RoyalBOX odkryłam, że odchudzanie nie musi być męczące i nudne! Pyszne, dopasowane do potrzeb posiłki, dbałość o jakość produktów.”
Katarzyna Struska

“Nie głodowałem, jadłem smacznie i zdrowo, a „straciłem” 17kg. Teraz czuję się świetnie (o wiele młodziej), zmieniłem całkowicie myślenie o jedzeniu i aktywności fizycznej.”
Grzegorz Szymczak

“W moim życiu wszystko się zmieniło odkąd dołączyłem do RoyalBOX. Schudłem 45 kg w rok i czuję się lepiej nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Po prostu spełniam swoje marzenia.”
Grzegorz Korczyc

Chcesz wypróbować RoyalBOX?

Zadzwoń: 880 920 030, lub