Nasze Diety

Jeśli wysoko cenisz sobie zdrowy tryb życia, a codzienne obowiązki nie pozwalają na realizację optymalnej, zróżnicowanej diety, nasz catering to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Nasi dietetycy przygotowali różne konfiguracje diet, bogatych w codzienne zapotrzebowanie energetyczne, biorąc pod uwagę wiek, wagę, styl życia czy rodzaj wykonywanej pracy i aktywności fizycznej.

Dieta Zbilansowana

Dieta na bazie ryb morskich, chudego mięsa, świeżych warzyw i owoców, produktów zbożowych i strączkowych. Do tego aromatyczne przyprawy i ciekawe połączenia składników. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów najwyższej jakości.

Już od 76 zł / dzień – 5 posiłków

Przykładowe zdjęcia naszych posiłków

Dieta Wege-Fish

Dietę tą dedykujemy wszystkim, którzy chcą wyłączyć z codziennego jadłospisu produkty mięsne i zastąpić je wysokiej jakości rybami. Nie musisz już skrupulatnie liczyć kalorii – zrobimy to za Ciebie. Ponadto zawsze dostajesz różnorodne, w pełni zbilansowane posiłki pod kątem zapotrzebowania na witaminy, minerały czy białka, które są niezbędne do utrzymania zdrowia.

 

Już od 75 zł / dzień – 5 posiłków

Dieta Odchudzająca

Dietę tą dedykujemy wszystkim, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. Nie musisz już skrupulatnie liczyć kalorii – zrobimy to za Ciebie. Ponadto zawsze dostajesz różnorodne, w pełni zbilansowane posiłki pod kątem zapotrzebowania na witaminy, minerały czy białka, które są niezbędne do utrzymania zdrowia.

Zapewniamy bezpieczne odchudzanie pod okiem wykwalifikowanego dietetyka, który ustali dietę dostosowaną do Twoich predyspozycji i oczekiwań oraz dokona zmian, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Już od 71 zł / dzień – 5 posiłków

Dieta Sportowa

Dieta bogata we wszystkie niezbędne składniki, dostosowywana jest nie tylko do płci i wieku, ale przede wszystkim uwzględnia potrzeby organizmu sportowca. Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz jednocześnie przyczynia się do przyrostu mięśni. Jest stworzona w oparciu o odpowiednią ilość białka i węglowodanów.

 

Już od 83 zł / dzień – 5 posiłków

Dieta Płynna

Niskokaloryczną dietę płynną skomponowaną z różnorodnych owoców, warzyw i innych zdrowych dodatków, cechuje wysoka zawartość składników bioaktywnych: witamin, minerałów, flawonoidów. Codzienna porcja 5 soków oczyści Twój organizm, pobudzi spalanie tkanki tłuszczowej oraz sprawi, że będziesz tryskać energią.

W pełni zbilansowana dieta płynna na bazie soków i koktajli to wyjątkowa propozycja dla kochających naturalne, nieprzetworzone produkty, cudowny smak warzyw i owoców oraz pragnących zrzucić zbędne kilogramy, poczuć się lekko, radośnie i zdrowo.

Dieta może trwać od 5 dni aż do miesiąca. Płynna konsystencja i optymalnie dobrane składniki, dostarczają organizmowi 90% substancji odżywczych zaledwie w 15 minut! Nasze soki oczyszczą Twój organizm z toksyn i złogów, uwolnią wątrobę i żyły z cholesterolu, opóźnią proces starzenia, unormują pracę układu trawiennego oraz odbudują odporność.

Już od 75 zł / dzień – 5 soków na dobę